معنی test the limit

معنی test limit of something موصوع این قسمت از زبان علم است که راجب مفهوم و کاربرد اون مینویسیم.ابتدا مثالی برای درک موقعیت مورد استفاده از این عبارت را با هم میخوانیم.تا شاید بتونیم معنی آن را نیز حدس بزنیم.

فرض کنید در حال تلاش برای گفتگو با دوستتان هستید، اما فرزندانتان در حال دویدن در اطراف و فریاد زدن هستند. آن ها شروع به عصبانی کردن شما می کنند و شما این جمله را به کار می گیرید.

مثال:

They are testing the limits of my patience!

معنی test the limit of something

اگر می خواهید ببینید صدای یک جفت بلندگوی استریو چقدر بلند است، می توانید دکمه صدا را تا آن جا که می توانید فشار دهید. به همین ترتیب، اگر می خواهید ببینید چگونه سرعت ماشینتان بالا می رود، می توانید پدال گاز را تا حد امکان به پایین بفشارید. این دو مثال آزمایش limit چیزی است.

Limit چیزی، بزرگترین، قوی ترین، دورترین، داغترین و غیره از آن چیز است که ممکن است. زمانی که شما limit (حد) چیزی را امتحان می کنید، تلاش می کنید تا حد مجاز آن را بیابید. در این جا چند عبارت با “تست محدودیت” آورده شده است.

مثال:

test the limits of my endurance

test the limits of human potential

test the limits of the law

test the limits of credulity

وقتی مردم یا چیزها واقعا آزاردهنده هستند، می توانید بگویید آن ها محدوده صبر شما را آزمایش می کنند “They are testing the limits of your patience”برای مثال تصور کنید چیزهای آزار دهنده می خواهند تا حد ممکن اذیت کننده باشند، تا بفهمند چه چیزی شما را تا سرحد عصبانیت می رساند.

شما نیز میتوانی نظرات و پیشنهاداتتان را درباره معنی این اصطلاح با دیگران در این صفحه به اشتراک بگذارید، و همچنین می توانید از مطالب آموزشی سایت https://zabanelm.com بهره ببرید.

درباره ی Niusha

مطلب پیشنهادی

معنی take over

معنی take over : تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی

 در این قسمت از آموزش زبان انگلیسی در زبان علم، مبحث اثرات شیوع ویروس کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =